72 28 Березень 2017
Благодійний марафон

Учасники акції збирали гроші на холтер-електроенцефалограф.
Цей апарат необхідний при діагностиці та лікуванні хворих на епілепсію діток.
Лише за годину вдалося зібрати понад тридцять тисяч гривень.

Учасники акції купували помаранчеві браслетки, виручені кошти призначені на холтер-електроенцефалограф. Крім того, благодійний марафон передбачав забіг у центрі міста. Долучилася до змагання не лише молодь, а й навіть батьки з візочками та літні люди.

«Цей марафон потрібний, щоб об’єднати людей. Ми збираємо на енцефалограф для діток, які хворі. І він буде працювати в обласній лікарні. І дітей зможуть обстежувати безкоштовно. Вже є приміщення, де це буде відбуватися. Потрібно лише енцефалограф. Тому ми збираємо гроші», – відзначила учасниця марафону Катя Воробець.

Брали участь у благодійному марафоні також медичні працівники з обласної дитячої лікарні. А також до участі   активно долучився Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського.

Благодійний марафон. 23 травня 2015р. завершився  патріотичними піснями і танцями.