868 10.04.2018
Студенти ТДМУ взяли участь у змаганнях з футзалу в рамках Універсіади

У рамках студентської спартакіади  серед ДВНЗ III-IV рівня акредитації на базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 19-22 березня 2018 року відбулися змагання з футзалу. Заявки подало вісім студентських команд, зокрема були представлені Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка (2 команди), Тернопільський національний економічний університет (2 команди), Бережанський аграрний університет, Тернопільський національний технічний університет імені І.Пулюя та Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського (2 команди).
Наш університет представляли дві студентські команди (тренер – Сапрун С.Т.): ТДМУ-1, до складу якої увійшли студенти медичного факультету, та ТДМУ-2 сформована з іноземних студентів. Честь нашого вишу в складі команди українських студентів відстоювали Максим Петрів, Роман Хрущ, Іван Калька, Роман Семенюк, Сергій Вознюк, Віктор Кулибчук, Арсен Доленга, Володимир Штабровський, Владислав Столяр, Ігор Середа, Артем Маланчук, Дмитро Чабан, Михайло Мех. Студенти грали у першій підгрупі, де обіграли Бережанський агротехнічний інститут з рахунком 1:0, зазнали поразки від ТНПУ-1 (володарів срібних нагород) з рахунком 1:6 та виграли у команди ТНЕУ-2. У підсумки в групі посіли друге місце і в матчі за 3-4 місця у напруженій боротьбі поступилися команді ТНПУ-2 та в підсумку посіли 4-те місце.