160 24 Квітень 2018
Студентки ТДМУ – призерки змагань з волейболу

Жіноча команда з волейболу Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського взяла участь у ІІ Відкритій універсіаді Тернополя, яку організували управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Змагання з волейболу серед жіночих команд відбувалися у спортивній залі ТНПУ. Наша команда дівчат у складі  Марії РатинськоїТетяни МоцноїНіни ЛапугиЛілі ПредикСтефанії КоцурІнни ДрейчанЮлії ЛешківЮлії ЗаєцьЗоряни КульматицькоїАнастасії СтепаненкоЮлії Кулак другий рік поспіль посіла третє місце.

Жіноча збірна поступилася командам ТНЕУ-1 та ТНЕУ-2, які є бронзовими призерами Суперліги України. Наші дівчата гідно боролися за перемогу, в результаті чого отримали третє місце.

Тренери команди – асистенти кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання Петро Бондар і Віктор Назарук.