996 16.05.2019
У ТНМУ відбувся чемпіонат з крикету

Нещодавно студенти з Індії, які навчаються в Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського, організували турнір з крикету. Загалом участь взяло шість команд – «Kings XI», «Mustang», «South Indians», «Spartans», «Warriors», «Kiev Super King’s». За звання кращої команди боролися на ігровому полі, що розташовано на території парку «Топільче» поблизу ТЦ «Орнава». Перемогу в цих змаганнях вибороли представники «Warriors». Другою стала команда «Spartans». Організаторами змагань були студенти ТНМУ Абдул РехманДжитендра ЧоудріАршбір Сандху та Шубгам Бгарті. Асоціація студентів Індії планує в подальшому організовувати масштабніші турніри з крикету. Для їхньої батьківщини ця гра є популярною.Крикет – це вид спорту, командна гра з м’ячем та битою, яка найпоширеніша в Австралоазії, Індії, Англії та ПАР.У крикет грають на овальному полі з лінією подачі та парою ворітець у центрі двома командами з одинадцяти гравців у кожній. Мета гри полягає в тому, щоб збити поперечину  з ворітець. Одна з команд намагається зробити це, кидаючи м’яч, а інша захищає ворітця, відбиваючи м’яч за допомогою бити. При вдалому відбиванні гравці команди, яка захищає ворітця, роблять перебіжки, міняючись місцями. Якщо нападникам вдалося збити ворітця, спіймати м’яча в повітрі або ж команда-захисник порушує правила, один з її гравців вибуває з гри. Коли 10 гравців команди-захисника ворітець вибуває, команди міняються ролями. Виграє та з команд, яка зробила більше перебіжок.