І.Я. Горбачевського
Зі спортом дружити - здоровими бути!
745 12.04.2019
Призові місця з настільного тенісу

27-28 березня 2019 року стартувала III Відкрита Універсіада Тернопільської територіальної громади серед ВНЗ з настільного тенісу. Збірна команда Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського була представлена у такому складі: Пінчук Роман 6 гр.,2к. стоматологічний  ф-т.,  Заєць Юлія 6 гр.,2к. стоматологічний  ф-т. , Веремко Ірина ПБв-132,  НІІ медсестринство, Обрядін Валерій ФР-301, медичний ф-т, фізична реабілітація.  ТНЕУ-1 і ТНЕУ-2, ТНПУ-1 і ТНПУ-2, Бережанський агротехнічний інститут, ТДМУ, ТНТУ ім. І. Я. Пулюя  розігрували між собою командну та особисту першість. У запеклій боротьбі майбутні стоматологи  Пінчук Роман і Заєць Юлія здобула срібні нагороди у міксі (пари хлопець+дівчина). В особистій першості кращим з нашої команди був Пінчук Роман – 3 місце  серед чоловіків.
I загальнокомандне  місце вибороли студенти ТНЕУ-1, другими були  ТНПУ-1, третє місце у збірної ТНЕУ-2. Команда Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського  в загальному заліку здобула 5 місце, залишивши позаду Бережани і ТНТУ ім. І. Я. Пулюя.  Тренер-представник  команди  – Новакова Любов Володимирівна