1215 16.05.2019
Студенти ТДМУ посіли третє місце з волейболу

2-3 квітня 2019року в спортзалі Тернопільського національного економічного університету відбулися змагання з волейболу у рамках III Відкритої Універсіади Тернопільської територіальної громади управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України .На цих змаганнях збірна команда Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського виборола третє місце у складі студенток медичного факультету Тетяни МоцноїСтефанії Коцур, Лілії Предик, Аліни Клямар, Вікторії Клямар, Марії Ратинської, Justyna Jonczy, стоматологічного факультету Kornelia Kaczmarek, Юлії Лешків, фармацевтичного факультету Наталії Фурдик. Тренував та представляв команду на змаганнях асистент кафедри фізичної реабілітації здоров’я людини та фізичного виховання, майстер спорту з лижних гонок Питляр Григорій Тарасович.