ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені І.Я. Горбачевського
Кафедра фізичної реабілітації, здоров'я людини та фізичного виховання.
Назарук Віктор Львович

Асистент кафедри — Назарук Віктор Львович
Науковий ступiнь — кандидат педагогічних наук
Посада — асистент кафедри
E-mail — viktor_nazaruk@ukr.net     nazaruk_vl@tdmu.edu.ua

ОСВІТА:
У 2001 році закінчив Тернопільський Національний Педагогічний Університет ім.В.Гнатюка. Диплом з відзнакою за спеціальністю Педагогіка і методика середньої освіти. Фізичне виховання та здобув кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача фізичного виховання і спорту.
В лютому 2004 року закінчив курси лікувально-оздоровчого масажу та курс по програмі «Домашніх медсестер».
З 01.09.2011 року прийнятий на посаду асистента кафедри медичної реабілітації та спортивної медицини Тернопільського державного медичного університету ім.І.Я.Горбачевського.
10.04.2012  пройшов курси з підвищення кваліфікації у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка з циклу «Фізичне виховання у вищих навчальних закладах».

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ:
8 липня 2015 року в Національному університеті водного господарства і природокористування (м.Рівне) захистив дисертацію на тему«Формування культури здоров’я майбутніх лікарів засобами здоров’язбережувальних технологій» та здобув науковий ступінь кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – Теорія і методика професійної освіти. Автор понад 30 наукових праць.

НАУКОВІ ІНТЕРЕСИ:
Формування культури здоров’я студентів, вивчення та дослідження здоров’язбережувальних технологій, методів АРТ-терапії.
На даний час працює асистентом кафедри Фізичної реабілітації здоров’я людини та фізичного виховання. Викладає дисципліни «Фізичне виховання», «Теорія та методика фізичного виховання», «Сучасні фітнес технології» та ін. Веде спортивні секції з оздоровчого фітнесу, плавання та волейболу.

СПОРТИВНІ ЗДОБУТКИ
Майстер спорту України, бронзовий призер Чемпіонату України (2000 р. м. Миколаїв) та неодноразовий призер юнацьких першостей України з плавання.
Переможець та призер всеукраїнських турнірів зі спортивних танців.