Тернопільський національний медичний університет імені
І.Я. Горбачевського
Зі спортом дружити - здоровими бути!
624 28.03.2017
Команда Студради ТДМУ здобула абсолютну перемогу в «Кубку Шухевича»

У підсумковому заліку за результатами всіх ігор команда Студентської ради Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського була найкращою у всіх змаганнях на здобуття «Кубку Шухевича», який відбувся цього року 19 лютого – 7 березня. Нагадаємо, що участь у цьому молодіжному чемпіонаті беруть представники громадських організацій і студентського самоврядування. До участі в змаганнях не допускаються професійні спортсмени та представники будь-яких політичних партій. Як правило, у команді до 10 осіб. Змагання тривали традиційно упродовж тижня, стартувавши 28 лютого. Команди боролися запершість у таких видах спорту, як копанка (футзал), відбиванка (волейбол), кошиківка (баскетбол), біг (естафета), стрільба, скелелазіння, шахи, інтелектуальний змаг та інші.

Ми ж пишаємося нашою Студентською радою, яка гідно представила університет у цих іграх і отримала заслужену перемогу з великим відривом від суперників! Пропонуємо переглянути результати усіх днів змагань.
День 1 «Кубку Шухевича». Волейбол.
Не дивлячись на дійсно сильних супротивників, наша команда у складі Володимира Балібруха, Вані Кальки, Тараса Мороза, Андрія Михнюка, Олега Покотила, Михайла Думнича, Тараса Мочульського виборола друге місце.
День 2 «Кубку Шухевича». Біг (естафета).
Естафетний біг – це один з найцікавіших видів легкої атлетики. Якщо в інших її видах відбувається боротьба між окремими спортсменами, то в естафетному бігу змагаються команди. І тут наша команда у складі Марічки Шинькер, Олега Покотила, Андрія Кальки, Каті Андрушкевич виборола 3 місце.
День 3 «Кубку Шухевича». Скелелазіння.
Скелелазіння — вид спорту, який полягає у вільному лазінні по природному (скелі) або штучному (скалодром) рельєфу. Як зізнаються учасники змагань від ТДМУ, для них цей етап став справжнім випробуванням. Проте майбутні медики доклали всіх зусиль і здобули 5 місце. Підйом уверх долали: Дмитро Миронюк, Андрій Калька, Катя Андрушкевич.
День 4 «Кубку Шухевича». Стрільба.
Катя Андрушкевич і Михайло Думнич «відстрілювалися» за всю команду і показали досить високий результат – 2 місце. Отже, медики вміють бути виваженими і точними.
День 5 «Кубку Шухевича». Шахи.
Команду представляв найкращий стратег та гравець в цьому виді змагань – Андрій Кольба, який виборов для команди 3 місце.
День 6 «Кубку Шухевича». Інтелектуальне змагання.
Організатори змагань ввели обов’язкове інтелектуальне змагання, адже, на їхню думку, людина повинна бути всебічно розвинена. Команду ТДМУ представляли Тарас Мороз, Катя Андрушкевич, Дмитро Миронюк, Андрій Михнюк. Наші студенти вибороли 2 місце.
День 7 «Кубку Шухевича». Баскетбол.
Олег Покотило, Ваня Калька, Андрій Калька, Тарас Мочульський, Михайло Думнич, Андрій Михнюк доклали всіх зусиль, щоб і в останній день змагань бути в лідерах турнірної таблиці. Команда ТДМУ посіла 3 місце.
День 8 «Кубку Шухевича». Футзал.
Команда у складі Андрія Михнюка, Вані Кальки, Андрія Кальки, Олега Покотила, Тараса Мороза, Тараса Мочульського, Михайла Думнича виборола 1 місце в цьому виді змагань.
Честь університету у турнірі відстоювали: Андрій Михнюк, Михайло Думнич, Тарас Мороз, Ваня Калька, Олег Покотило, Андрій Калька, Катя Андрушкевич, Дмитро Миронюк, Тарас Мочульський, Володимир Балібрух, Марічка Шинькер, Андрій Кольба.
Вітаємо нашу команду з відмінною підготовкою і заслуженою перемогою! Бажаємо, щоб ви свій цінний досвід, вміння правильно розрахувати сили і вміння кожного члена команди, волю до перемоги і стабільну успішність передавали своїм молодшим колегам. Ми вами пишаємося!