Тернопільський національний медичний університет імені
І.Я. Горбачевського
Зі спортом дружити - здоровими бути!
378 15.03.2017
Кубок ректора ТДМУ з міні-футболу виборола команда студентів зі спеціальності «здоров’я людини»

До останніх хвилин футбольного турніру точилася боротьба за здобуття Кубку ректора Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського з міні-футболу. Фінальні змагання за 1, 2 і 3 місце відбулися 9 березня цього року у спорткомплексі ТДМУ (http://www.tdmu.edu.ua/2016/03/01/za-kubok-rektora-tdmu-z-mini-futbolu-zmagayetsya-29-komand/ ). Зазначимо, що вирішальні матчі були надзвичайно інтенсивними, наповнені завзятою боротьбою, шквалом емоцій з боку гравців і вболівальників.

Після завершення футбольних баталій відбулося нагородження переможців. Спершу ректор ТДМУ, професор Михайло Корда вручив подяки за допомогу в організації турніру, зокрема тренеру секції з футболу Степану Клекоту, студентам Ігорю Бигару та Насті Гудимі (за вчасне та якісне надання домедичної допомоги) та кафедрі фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання.
«Дякую за проведення турніру організаторам і всім учасникам змагань, які подарували неймовірне спортивне свято. Сьогодні ми раді вітати кращі команди з міні-футболу нашого університету. Сподіваюся, що ваше бажання займатися спортом буде і надалі таким же великим. Ми плануємо організувати міжуніверситетські змагання з міні-футболу, тому розраховуємо на вашу участь і перемогу», – зазначив Михайло Михайлович.
Три команди отримали від ректора ТДМУ, професора Михайла Корди кубки і медалі за перемогу у турнірі. Отже, третє місце виборола команда студентів першого курсу медичного факультету.
Другу сходинку посіла команда п’ятого курсу медичного факультету.
Найголовніший приз – Кубок ректора ТДМУ – здобула команда спеціальності «здоров’я людини».
Найкращим гравцем став студент Олександр Грінько, який входить до складу команди переможців.
Нагадаємо, що загалом участь у цих змаганнях взяло 29 команд. Ініціювала футбольний турнір Студентська рада Тернопільського медичного університету.