Тернопільський національний медичний університет імені
І.Я. Горбачевського
Зі спортом дружити - здоровими бути!
871 10.04.2017
ІІІ місце збірної команди ТДМУ ім.І.Я.Горбачевського з плавання

4-5 квітня 2017 року у спорткомплексі Тернопільського національного технічного університету «Політехнік» відбулися змагання з плавання. Вони проходили у рамках відкритої Універсіади міста Тернополя управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

На цих змаганнях збірна команда Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського другий рік поспіль виборола 3 загальнокомандне місце, серед 7 команд, які приймали участь у цих змаганнях.
В програмі естафетного плавання перша команда дівчат у складі Олени Табаки, Христини Холодинської, Юлії Перкій та Анастасії Максимової посіла 2 місце в комбінованій естафеті та естафеті 4 по 50 метрів вільним стилем. Друга команда дівчат у складі Ірини Турської, Анастасії Барабаш, Наталії Соболти та Анастасії Лисої посіли два 4 місця у вищезгаданих естафетах. Перша команда хлопців у складі Іллі Цимбалюка, Артема Данилюка, Ростислава Сморщка та Андрія Іванюка в двох номерах естафетного плавання посіла 3 місце.
В індивідуальних номерах програми вперше за багато останніх років переможцем серед хлопців на дистанції 100 метрів брасом був вихованець заслуженого тренера України Волошиної Світлани Володимирівни (м. Рівне) студент I курсу стоматологічного факультету майстер спорту України Ілля Цимбалюк на дистанції 50 метрів брасом Ілля був другим. Студент II курсу медичного факультету Артем Данилюк на дистанції 100 метрів брасом посів 3 місце, на цій же дистанції, але способом плавання на спині 3 місце посів студент 3 курсу медичного факультету Олексій Ковальчук.
В індивідуальних номерах програми серед дівчат найуспішніше виступила студентка I курсу медичного факультету Анастасія Максимова, яка посіла 1 місце на дистанції 50 метрів батерфляй та друге місце на дистанції 100 метрів батерфляй; два третіх місця у цих же дисциплінах плавання виборола студентка I курсу іноземного факультету Agnieszka Sdarska; студентка II курсу стоматологічного факультету Юлія Перкій посіла 2 місце на дистанції 100 метрів брас; студентка II курсу медичного факультету за напрямом підготовки «Здоров’я людини» Ірина Труська виборола 3 місце на дистанції 100 метрів вільним стилем, на цій же дистанції, але способом плавання на спині 3 місце посіла студентка II курсу медичного факультету Барабаш Анастасія.
Тренував та представляв команду на змаганнях асистент кафедри фізичної реабілітації здоров’я людини та фізичного виховання, майстер спорту України з плавання, к.п.н. Віктор Назарук.
Усі студенти збірної команди та колектив кафедри фізичної реабілітації здоров’я людини та фізичного виховання висловлюють щиру подяку керівництву університету за сприяння в оренді басейну в ДЮСШ № 2 для тренувальних занять. Окрема подяка від усієї команди та тренера фотографу Миколі Василечку.