Тернопільський національний медичний університет імені
І.Я. Горбачевського
Зі спортом дружити - здоровими бути!
677 15.03.2017
Студентка ТДМУ – призерка чемпіонату України зі спортивної ходьби

Упродовж останнього року студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського особливо радують перемогами на спортивних змаганнях. Нещодавно одна з наших вихованиць повернулася з нагородою. Отже, 15-16 жовтня в Івано-Франківську відбулися ХХ міжнародні змагання зі спортивної ходьби на здобуття кубку «Вечірній Івано-Франківськ» за участю іноземних спортсменів (Білорусі та Молдови).

Студентка першого курсу медичного факультету Котик Юлія, яка навчається за спеціальністю «Фізична реабілітація», виборола друге місце серед 18 учасників, поступившись переможниці лише двадцятьма секундами. Проте це не єдина перемога нашої студентки. Так, 4-5 жовтня цього року відбулася відкрита першість міста Тернополя з легкої атлетики серед студентської молоді західного регіону України, на якій Юлія гідно представила наш університет, зайнявши 2 місце зі спортивної ходьби 3000 м.

Кафедра фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання пишається Юлією та бажає їй подальших успіхів у її спортивній кар’єрі та навчанні.