Тернопільський національний медичний університет імені
І.Я. Горбачевського
Зі спортом дружити - здоровими бути!
656 03.01.2018
У ТДМУ відбувся волейбольний турнір

Завершальним етапом у святкуванні Міжнародного дня студента в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського став волейбольний турнір. Ці змагання були організовані з метою дати змогу нашим студентам, які входять до збірної ТДМУ, зіграти з професійними командами.

За складом учасників рівень гравців був значно вищий, ніж під час аналогічного турніру минулого року. Отже, у спортивній боротьбі взяли участь представники ДЮСШ №1 (Тернопіль), ТНЕУ-Теребовля, Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету імені І.Полюя. До складу всіх команд увійшли учні або випускники спортивних шкіл Тернополя та Теребовлі.
У цьому турнірі наша команда посіла четверте місце, проте здобула цінний досвід і у кожній грі протидіяла більш майстерним та сильнішим гравцям. У загальному підсумку команда «ТНЕУ-Теребовля» зайняла перше місце, команда Технічного коледжу – друге, команда ДЮСШ №1 – третє.
«Хочу зазначити, що всі матчі були для нашої команди важливими в плані навчання і визначення стратегії на наступні ігри. У поєдинку з ТНЕУ ми продемонстрували найкращу гру в плані дій та бажанні виграти цей матч. Зазначимо, що хлопці з ТНЕУ здебільшого є чемпіонами України в своїх вікових категоріях, тому кожна гра з таким суперником для нашої команди визначає той рівень, якого прагнемо досягти.
Тільки офіційні ігри дають змогу аналізувати свої дії і показують, над чим далі потрібно працювати. Ми прагнули спробувати різні схеми гри та дати можливість всім гравцям нашої команди себе показати, тому результат для мене, як для тренера, був неважливим. Акцент робили на здобутті досвіду, відпрацюванні техніки. Висловлюю подяку всім командам та їх тренерам за участь у турнірі. Ми розуміємо, що графік у них був доволі щільний, але всі знайшли час і можливість приїхати на ці змагання до нашого університету. Зі ЗМІ ми знаємо, які досягнення упродовж двох останніх місяців мають ДЮСШ Тернополя та Теребовлі», – зазначив тренер команди ТДМУ Олександр Білоуско.
Своїм підопічним тренер побажав натхнення для подальшої роботи над вдосконаленням у волейболі. Наша команда матиме можливість показати більш досконалу гру на турнірі пам’яті героя Євромайдану Віктора Гурняка, який був студентом Технічного коледжу ТНТУ. Змагання відбудуться 8-9 грудня 2017 року в спортивній залі коледжу. Наші волейболісти запрошують всіх бажаючих прийти і підтримати їх.
«Призерам турніру в ТДМУ бажаю також нових перемог, успіхів та здоров’я! Найщиріші вітання і побажання висловлюю своєму першому тренеру та тренеру теребовлянської команди Михайлу Туркулі, в якого нещодавно було день народження. Слова вдячності також на адресу головного судді нашого турніру Миколі Хвасу, який допоміг в організації та проведенні змагань. А ще, як завжди, дякуємо за підтримку і допомогу дівчатам з жіночої волейбольної команди нашого університету», – додав Олександр Білоуско.