Тернопільський національний медичний університет імені
І.Я. Горбачевського
Зі спортом дружити - здоровими бути!
707 05.05.2017
У ТДМУ відбувся волейбольний турнір

У ТДМУ відбувся волейбольний турнір

З метою підвищення майстерності гри у волейбол та зміцнення дружніх стосунків між спортивними колективами навчальних закладів нашого краю, популяризації волейболу як олімпійського виду спорту у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 25 квітня 2017 року відбувся турнір з цього виду спорту. У ньому взяли участь дві команди нашого вишу (ТДМУ-1 і ТДМУ-2), а також Чортківського державного медичного коледжу, Технічного коледжу Тернополя.

Боротьба за перемогу була доволі напруженою і завзятою. У підсумку команда ТДМУ-1, тренером якої є Олександр Білоуско, здобула перше місце. Хлопцям вдалося обіграти всіх учасників з рахунком 2:0. Отже, вони не програли жодної партії.
Друге місце виборола команда Технічного коледжу. На третю сходинку піднялася команда ТДМУ-2. Четвертими у цьому турнірі стали представники Чортківського державного медичного коледжу, які, до речі, мають добрий потенціал, аби перемагати у майбутньому. Організатори турніру висловлюють подяку усім учасникам за їхній ентузіазм і бажання розвивати волейбол у студентському середовищі. Такі зустрічі між представниками різних навчальних закладів дають цінний спортивний досвід, зміцнюють взаємозв’язки між молоддю і урізноманітнюють студентське дозвілля.
Кращим гравцем турніру став пасуючий команди ТДМУ-1 – студент третього курсу медичного факультету Сергій Петрушенко. Також було відзначено найстараннішого гравця цієї команди за підсумком усіх ігор і тренувального процесу, а саме студента першого курсу стоматологічного факультету Макара Горщара. Решта учасників отримали пам’ятні подарунки від адміністрації ТДМУ.
«Найголовніше у цьому, що всі спортсмени були задоволені і щасливі. Це означає, що волейбольне свято в нашому університеті вдалося. Також це вказує на те, що потрібно і надалі проводити подібні матчі, аби стимулювати в молоді бажання займатися волейболом. Висловлюю подяку за допомогу в проведенні турніру головному судді національної категорії Миколі Хвасу», – зазначив Олександр Білоуско.
Оргкомітет і учасники змагань вдячні ректору ТДМУ, професору Михайлу Корді за підтримку та всебічне сприяння. Слова подяки вони також висловлюють кафедрі фізичної реабілітації, здоров`я людини та фізичного виховання і Центру виховної роботи та культурного розвитку студентів. Учасники турніру відзначили високий рівень організації турніру і висловили бажання приїхати на подібні змагання до ТДМУ ще не один раз.