Тернопільський національний медичний університет імені
І.Я. Горбачевського
Зі спортом дружити - здоровими бути!
572 09.01.2019
У ТДМУ розіграли кубок ректора з міні-футболу

Серед студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського розіграли кубок ректора з міні-футболу. Протистояння були запеклими та емоційними, адже змагались команди, які не вперше беруть участь у футбольних турнірах і показують високий рівень спортивної підготовки, так і команди початківців. Змагання за звання переможця проходили у дружній атмосфері, адже такі заходи формують спритність, логічне мислення та командний дух.У змаганнях взяли участь 17 команд, з яких 13 українських і 4 іноземних.


У фіналі, який відбувся 26 листопада 2018 року, змагалися команди четвертого і п’ятого курсів медичного факультету. Матч завершився з рахунком 5:1 на користь четвертокурсників. Відповідно друге місце посіли пятикурсники. Третє місце розіграли між собою команди третього курсу медичного факультету і четвертого курсу стоматологічного факультету. Представники медичного поступилися майбутнім стоматологам з рахунком 2:5.Кращим гравцем цього турніру став Роман Хрущ.
Між вболівальниками також розіграли корпоративну футболку від UNIWER.
Переможців привітала і вручила кубок доцент кафедри паталогічної анатомії з секційним курсом та судовою медициною Анна Миколенко.
За здоров’ям гравців і вболівальників пильно стежили представники молодіжного крила Всеукраїнської ради реанімації, які були готові за першої потреби надати домедичну допомогу.