Тернопільський національний медичний університет імені
І.Я. Горбачевського
Зі спортом дружити - здоровими бути!
734 02.04.2018
Чоловіча волейбольна команда ТДМУ виборола третє місце в Універсіаді

Збірна чоловіча команда з волейболу Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 26-28 березня 2018 року взяла участь у ІІ Відкритій універсіаді Тернополя, яку організували управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. На змаганнях з волейболу загалом прибуло 6 команд – ТНПУ -1, ТНПУ-2, ТНЕУ -1, ТНЕУ-2, ТДМУ, ТНТ .
Команди були розділені на дві групи. Наші волейболісти грали з ТНЕУ-1 і ТНПУ-1. Хлопцям вдалося виграти у представників ТНЕУ, натомість поступилися студентам ТНПУ. Таким чином наша команда у своїй групі здобула друге місце. В результаті волейболісти ТДМУ змагалися за третє місце з командою ТНПУ-2, яка також зайнала 2 місце у своїй групі.
Гра була доволі напружена. Студенти Тернопільського медичного університету вибороли перемогу з рахунком партій 2:1.«Виконавши ті прохання та настанови, які я їм дав у перерві, наші гравці зуміли переломити хід гри і виграли другу партію, а згодом вирішальну третю. Завдяки цьому посіли цілком заслужене третє місце!!!
До збірної ТДМУ з волейболу, яка змагалася в Універсіді, увійшли студенти медичного факультету Сергій ПетрушенкоОлександр КосовськийОлександр Стрибулевич, Андрій Стахів, Іван ОсоскалоМихайло Гаврилюк, студент стоматологічного факультету Макар Горщар, студент навчально-наукового інституту медсестринства Володимир Лисак і представники факультету іноземних студентів Hamid Omar Abdulrab і Eduard Svamberk. Капітан команди – Ігор Вараниця.