Тернопільський національний медичний університет імені
І.Я. Горбачевського
Зі спортом дружити - здоровими бути!
156 11.10.2021
ІНОЗЕМНІ СТУДЕНТИ ТНМУ ОРГАНІЗУВАЛИ ДРУЖНІ ФУТБОЛЬНІ МАТЧІ

Нігерійський студентський союз Тернопільського національного медичного університету та Союз студентів Нігерії з Івано-Франківська упродовж тривалого часу тісно співпрацюють на рівні керівників обох громадських об’єднань, а також завжди підтримують міцні стосунки між всіма членами земляцтв. Час від часу вони відвідують обидва міста і організовують спільні заходи.

Завдяки цьому тісному співробітництву відбулася унікальна подія – футбольні змагання між командами Тернополя та Івано-Франківська.

Перший матч студенти зіграли на стадіоні на вулиці Білогірська, 50. Команда «Івано» прибула до Тернополя своїм транспортом, попередньо добре підготувавшись. Під час матчу було чимало емоцій і «гарячих» ігрових моментів. Цього дня змагання завершилися з рахунком 2:0 на користь тернопільської команди «Беркут».

Згодом Союз студентів Нігерії Тернопільського національного медичного університету та Національна спілка Гани студентів Тернополя організували спільний матч на честь цьогорічних випускників, який відбувся на тому ж ігровому полі.

Явка була великою, оскільки багато студентів хотіли подивитися матч між двома потужними футбольними командами африканського континенту. Гравці представляли дві країни – Гану та Нігерію. Кожен член команди максимально старався зробити ці змагання на високому рівні і подарувати глядачам незабутні емоції. Результат матчу – нічия – 1:1.

Випускники висловили щиру вдячність організаторам футбольних змагань за можливість востаннє вийти на ігрове поле, за можливість зберегти в своєму серці яскраві спогади і відчути себе частиною великої студентської родини.