232 23.02.2023
Міжнародний день студентського спорту в ТНМУ

З 20 вересня по 5 жовтня 2022 року в Тернопільському національному медичному університеті імені І. Горбачевського пройшли Всеукраїнські спортивно-масові заходи серед здобувачів вищої освіти приурочені до Міжнародного дня студентського спорту (20 вересня) та Дня працівників освіти в Україні (3 жовтня).

Викладачі кафедри фізичної терапії, ерготерапї та фізичного виховання провели низку майстер-класів, приурочених до цих заходів.

– «Використання елементів тенісу у фізичній реабілітації» доц. Віктор Назарук та студентка 2 курсу медичного факультету Аліна Мазуркевич;

– «Дихальні вправи як засіб відновлення фізичної активності після перенесеного COVID-19» доц. Любов Новакова;

– «Загальнорозвиваючі вправи з гімнастичними палицями та фітболами» доц. Наталія Давибіда

Інформацію подав Віктор Назарук

Світлини Любов Новакова