859 15.05.2018
Студенти ТДМУ увійшли в п’ятірку кращих у змаганнях з тенісу

У спортивному комплексі ТНЕУ 17-19 квітня 2018 року відбувся турнір з настільного тенісу в рамках II Відкритої Універсіади Тернополя.
Судді оцінювали змагання в командній та особистій першостях, пари і мікси (чол.+жін.). Команда Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського у складі Романа Пінчука і Юлії Заєць (стоматологічний факультет), Віктора Демчука і Інни Микитин (медичний факультет) пройшла серйозне випробування, змагаючись з майстрами і кандидатами у майстри спорту, які виступали за ТНЕУ і ТНПУ.У заліку наші студенти увійшли в п’ятірку кращих.
Найзавзятішим гравцем у команді ТДМУ був Роман Пінчук, який зайняв 4 місце в особистій першості, поступившись у боротьбі за III місце таким асам настільного тенісу, як Віталій Бойко та Сергій Руцький. Обоє спортсменів є кандидатами в майстри спорту.
Тренер команди – Новакова Любов Володимирівна.