739 15.03.2017
У ТДМУ змагалися волейбольні команди

Під час кубку ректора з волейболу минулого тижня було визначено кращі команди Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. Змагання відбулися в рамках заходів святкування з нагоди 60-річчя ТДМУ.

Баталії між командами були запеклі. Усі учасники намагалися отримати головний приз – кубок. Загалом поєдинки відбулися між 15 командами. Честь медичного факультету відстоювало 5 команд, стоматологічного – 5 команд, фармацевтичного – 2 команди, факультету іноземних студентів – 1 команда, спеціальності «Здоров’я людини» – 1 команда. У змаганнях взяла участь і одна команда викладачів.
Під час вручення нагород ректор ТДМУ, професор Михайло Корда відзначив активність студентів нашого університету у плані організації різних спортивних турнірів, участі у змаганнях різного рівня. Він побажав молоді й надалі бути такими ж завзятими та наполегливими в спорті, а також в навчанні та професійному вдосконаленні.
Отже, перше місце здобула команда першого курсу медичного факультету, 2 місце у команди другого курсу медичного факультету, третє місце в команди шостого курсу медичного факультету.
До оргкомітету змагань увійшли студенти Калька Іван та Михайло Сас.