1121 06.11.2019
Студенти ТНМУ приєдналися до святкування Міжнародного дня студентського спорту

20 вересня 2019 року з нагоди Міжнародного дня студентського спорту студенти Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського підтримали всеукраїнських рух за здоровий спосіб життя і взяли участь у флешмобі з нагоди цього свята. Зокрема вони виконали під музичний супровід комплекс загальнорозвиваючих та спеціальних вправ, а після цього основну частину флешмобу – стрибки з напівприсяду «Jump Squats». Захід організовано силами кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання та пройшов в теплій, веселій та позитивній атмосфері.Зазначимо, що кожного року 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України і Спортивна студентська спілка України постійно звертаються до вищих навчальних закладів України долучитися до цієї ініціативи.Цей день покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах незалежно від підпорядкування та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку. Рухомий спосіб життя, фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою і оптимізму, здоров’я і довголіття!