Тернопільський національний медичний університет імені
І.Я. Горбачевського
Зі спортом дружити - здоровими бути!
817 29.03.2017
Центр спортивної роботи

Центр спортивної роботи створено на базі кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання при Тернопільському державному медичному університеті ім. І.Я.Горбачевського. Створення центру спортивної роботи спрямовано на зміцнення психічного, фізичного та соціального здоров’я і оздоровчо-рекреаційної рухової активності серед студентів та викладачів університету та вивчення комплексної оцінки індивідуальних особливостей організму в процесі оздоровлення, дотримання основних принципів здорового способу життя серед населення, популяризація  та залучення студентів до занять з  різних видів спорту.

До спортивного центру входять стадіон із легкоатлетичними секторами та ігровими майданчиками, ігровий спортивний зал, зал для атлетичної і ритмічної гімнастики та лікувальної фізкультури, фітнес зал, два тренажерних зали, які облаштовані новітніми тренажерами та спортивним інвентарем, що кожний рік поновлюється, а також орендується плавальний басейн в центрі міста.

Здоров’я завжди займало належне місце серед освітніх проблем і одним із основних завдань кафедри «Фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання» є виховання здорового, працездатного покоління. Яскравим свідченням постійної турботи про здоров’я студентів адміністрації університету є створення всіх умов, щоб студенти мали змогу підтримувати свою фізичну форму – відвідуючи курс за вибором з фізичного виховання «Спортивні секції», такі як: баскетбол (чоловіки) (жінки); волейбол (чоловіки) (жінки); міні-футбол, бадмінтон, теніс настільний; велнес; стрейчинг; атлетична гімнастика; армспорт; шахмати; туризм; дартс ; плавання під керівництвом професійних викладачів.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО СПОРТИВНІ СЕКЦІЇ