Тернопільський національний медичний університет імені
І.Я. Горбачевського
Зі спортом дружити - здоровими бути!

ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ ЦЕНТРУ СПОРТИВНОЇ РОБОТИ

Центр спортивної роботи створено на базі кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання при Тернопільському державному медичному університеті ім. І.Я.Горбачевського. Створення центру спортивної роботи спрямовано на зміцнення психічного, фізичного та соціального здоров’я і оздоровчо-рекреаційної рухової активності серед студентів та викладачів університету та вивчення комплексної оцінки індивідуальних особливостей організму в процесі оздоровлення, дотримання основних принципів здорового способу життя серед населення, популяризація  та залучення студентів до занять з  різних видів спорту.

До спортивного центру входять стадіон із легкоатлетичними секторами та ігровими майданчиками, ігровий спортивний зал, зал для атлетичної і ритмічної гімнастики та лікувальної фізкультури, фітнес зал, два тренажерних зали, які облаштовані новітніми тренажерами та спортивним інвентарем, що кожний рік поновлюється, а також орендується плавальний басейн в центрі міста.

Здоров’я завжди займало належне місце серед освітніх проблем і одним із основних завдань кафедри «Фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання» є виховання здорового, працездатного покоління. Яскравим свідченням постійної турботи про здоров’я студентів адміністрації університету є створення всіх умов, щоб студенти мали змогу підтримувати свою фізичну форму – відвідуючи курс за вибором з фізичного виховання «Спортивні секції», такі як: баскетбол (чоловіки) (жінки); волейбол (чоловіки) (жінки); міні-футбол, бадмінтон, теніс настільний; велнес; стрейчинг; атлетична гімнастика; армспорт; шахмати; туризм; дартс ; плавання під керівництвом професійних викладачів.

Положення про спортивні секції  

 ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

“ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

імені І. Я. Горбачевського

МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ”

Наказ № 305 від 20.06.2017 р.

Про створення комісії  та проведення
щорічного оцінювання фізичної
підготовленості студентської  молоді
 

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.12.2016  № 4665

Зареєстровано у Міністерстві
юстиції України
10 лютого 2017 р.
за № 195/30063

Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 року № 1045 “Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України” та з метою визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення України НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити такі, що додаються:

Тести і нормативи для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України;
Інструкцію про організацію проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України.

  1. Коригування тестів і нормативів здійснюється за потреби, але не раніше завершення проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України.
  2. Департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту подати цей наказ в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
  3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра молоді та спорту України відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 З 18.09 по 22.09 о 1500 у спортивному залі ТДМУ буде проходити другий етап  тестування (оцінювання фізичної підготовленості) для студентів II курсу очної форми навчання медичного, стоматологічного, фармацевтичного факультетів ТДМУ.
З 25.09.2017р. по 29.09.2017р. о 1500  у спортивному залі ТДМУ буде проходити другий етап  тестування (оцінювання фізичної підготовленості) для студентів I курсу очної форми навчання медичного, стоматологічного, фармацевтичного факультетів ТДМУ.
Спортивна форма і змінне взуття для студентів є обов’язковими

З ініціативи студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які приїхали на навчання з Гани, у спортивному комплексі вишу відбувся інтернаціональний турнір з баскетболу.

                Розпочали турнірні змагання наші шахісти. ТНЕУ-1 і ТНЕУ-2, ТНПУ  та ТДМУ розігрували між собою командну та особисту першість. У запеклій боротьбі збірна команда Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського здобула найвищу нагороду – I місце, залишивши позаду себе традиційно сильні  ТНЕУ-1 і ТНЕУ-2. Склад нашої команди Якимчук Михайло 3к. 3гр. Ковенько Юрій 3к. 8гр. томатологічний факультет), Солтис Уляна 4к. 14гр, Бойко Наталя 4к. 16гр. Іванюк Олександр 2к. 7г.едичний факультет ) та Dekri Mindo 6к. 36гр.ноземний факультет).

У спорткомплексі «Політехнік» ТНТУ 15 березня 2018 року відбулися змагання з армспорту у рамках II Відкритої універсіади міста Тернополя серед вищих навчальних закладів. Цього разу збірна команда Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, набравши 120 балів, посіла перше місце. Наші студенти перемогли з відривом у 17 балів команду Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя. Третє місце виборола команда Бережанського аграрно-технічного інституту. Наші хлопці зуміли у важкій боротьбі довести, що вони є найсильнішими.

Збірна чоловіча команда з волейболу Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 26-28 березня 2018 року взяла участь у ІІ Відкритій універсіаді Тернополя, яку організували управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. На змаганнях з волейболу загалом прибуло 6 команд – ТНПУ -1, ТНПУ-2, ТНЕУ -1, ТНЕУ-2, ТДМУ, ТНТ .

У рамках студентської спартакіади  серед ДВНЗ III-IV рівня акредитації на базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 19-22 березня 2018 року відбулися змагання з футзалу. Заявки подало вісім студентських команд, зокрема були представлені Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка (2 команди), Тернопільський національний економічний університет (2 команди), Бережанський аграрний університет, Тернопільський національний технічний університет імені І.Пулюя та Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського (2 команди).

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського з ініціативи Студентського парламенту 16, 18, 19 квітня 2018 року відбувся Кубок ректора з баскетболу. Загалом у змаганнях взяли участь 10 команд медичного, стоматологічного факультетів і факультету іноземних студентів.
Після низки матчів перемогу вдалося вибороти іноземним студентам. Саме вони посіли перше місце. На другій сходинці п’єдесталу опинилися представники третього курсу медичного факультету. Третє місце дісталося студентам шостого курсу медичного факультету.
Кращим гравцем став студент третього курсу медичного факультету Богдан Сусла.