Тернопільський національний медичний університет імені
І.Я. Горбачевського
Зі спортом дружити - здоровими бути!

Змагальна діяльність

203 22.08.2022
 

 

https://docs.google.com/forms/d/1Ulw_kZztNK728zFxo_u3xyitgJECXA-NcNzG-ZMyt04/edit
Записатись у спортивну секцію можна за посиланням 

  Реєстація ІІ-го курсу до 29.08.2022 року  !!!!!!!!

  Реєстація І-го курсу до 03.10.2022 року  !!!!!!!!

 

 

88 17.02.2022

8 лютого 2021 року після послаблення карантинних обмежень відбулося нагородження переможців традиційних шахових онлайн-турнірів Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського «ТНМУ Арена».

Привітав молодих людей та вручив нагороди ректор ТНМУ, професор Михайло Корда: «Бажаю вам нових перемог, гарних ігор і, головне, надіюся на те, що турнір і надалі буде об’єднувати наших шахістів. Я хочу, щоб наші студенти, юні таланти мали можливість постійно вдосконалювати свою гру та отримували задоволення від участі в шахових баталіях».

У онлайн-турнірі «ТНМУ АРЕНА», який відбувся 15 листопада 2020 року, переможцем змагань став Михайло Якимчук, інтерн-стоматолог, друге місце виборов Олександр Іванюк, студент п’ятого курсу медичного факультету, третє – Ібрахім Ібікунле, студент другого курсу факультету іноземних студентів.

11 квітня 2021 року в грі «Chess spring 2021 Arena» перше місце посів Олександр Іванюк (ММ-507), друге місце – Михайло Якимчук (інтерн-стоматолог), третє місце посів студент другого курсу факультету іноземних студентів – Muhammad Talha (ІМ 230).

За результатами онлайн-турніру «Chess winter 2021 Arena», який відбувся 2 грудня 2021року, призові місця отримали:

1 місце – Максим Дерлиця, студент другого курсу медичного факультету;

2 місце – Ibrahim Ibikunle, студент третього курсу факультету іноземних студентів,

3 місце виборов Shubham Samrat, студент першого курсу медичного факультету.

             

239 24.12.2021

18 грудня 2021 року у Польщі пройшов Чемпіонат Європи зі спортивно-бальних танців (IDSA EUROPEAN CHAMPIONSHIP). На цих змаганнях студентка Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського Юлія Зубніна разом зі своїм партнером Євгенієм Черватюком виборола перше місце у своїй віковій категорії Молодь 1 (10 танців). Дівчина навчається на медичному факультеті за спеціальністю «Медицина».

Слід зазначити що Юлія багаторазова чемпіонка та призерка як Всеукраїнських так і міжнародних змагань зі спортивно-бальних танців. Свою кар’єру Юлія розпочала у віці 6 років, а вже у 2020 році здобула високий титул Майстра спорту України зі спортивних танців. Дівчина тренується у клубі «Альянс» у подружжя Ігоря та Ольги Полигач.

 

              

250 17.11.2021

В спорткомплексі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського  що по вулиці Коцюбинского 26 проводиться спортивна секція з Шахів. Заняття проходять у Вівторок та Четвер з 16.30 до 19.30 на 3 поверсі спорткомплексу в Реабілітаційному залі №5. Запрошуємо усіх бажаючих.

Тренет Подольський Ігор Зіновійович

 

248 17.11.2021

В спорткомплексі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського що по вулиці Коцюбинского 26 функціонує спортивна секція з Туризму. Заняття проходять у Середу та Пятницю з 16.30 до 19.30 на 3 поверсі спорткомплексу в Реабілітаційному залі №5. Запрошуємо усіх бажаючих.

Заняття з туризму проводить досвідчений інструктор, учасник шести походів 5 категорії складності на плато Потурани, Східні Саяни, Алтай, Забайкалля (хр. Кодар, Верхньо-Ангарський), Якутія(хр. Черського), кандидат у майстри спорту України, суддя першої категорії – Подольський Ігор Зіновійович.

119 11.10.2021

Нігерійський студентський союз Тернопільського національного медичного університету та Союз студентів Нігерії з Івано-Франківська упродовж тривалого часу тісно співпрацюють на рівні керівників обох громадських об’єднань, а також завжди підтримують міцні стосунки між всіма членами земляцтв. Час від часу вони відвідують обидва міста і організовують спільні заходи.

Завдяки цьому тісному співробітництву відбулася унікальна подія – футбольні змагання між командами Тернополя та Івано-Франківська.

Перший матч студенти зіграли на стадіоні на вулиці Білогірська, 50. Команда «Івано» прибула до Тернополя своїм транспортом, попередньо добре підготувавшись. Під час матчу було чимало емоцій і «гарячих» ігрових моментів. Цього дня змагання завершилися з рахунком 2:0 на користь тернопільської команди «Беркут».

Згодом Союз студентів Нігерії Тернопільського національного медичного університету та Національна спілка Гани студентів Тернополя організували спільний матч на честь цьогорічних випускників, який відбувся на тому ж ігровому полі.

Явка була великою, оскільки багато студентів хотіли подивитися матч між двома потужними футбольними командами африканського континенту. Гравці представляли дві країни – Гану та Нігерію. Кожен член команди максимально старався зробити ці змагання на високому рівні і подарувати глядачам незабутні емоції. Результат матчу – нічия – 1:1.

Випускники висловили щиру вдячність організаторам футбольних змагань за можливість востаннє вийти на ігрове поле, за можливість зберегти в своєму серці яскраві спогади і відчути себе частиною великої студентської родини.

 

               

610 29.09.2021

574 22.09.2021

У спортивному корпусі Тернопільського національного медичного університету розташованому за адресою вул. Коцюбинського 2 триває набір в спортивні секції для студентів 1 та 2 курсу усіх факультетів.

Спортивні секції проводяться з таких видів масового спорту:

– Фітнес;

– Пілатес;

– Спортивні танці;

– Чирлідинг;

– Футзал;

– Волейбол;

– Баскетбол;

– Бадмінтон;

– Теніс;

– Настільний теніс;

– Армспорт

161 29.05.2021

1 квітня 2021 року відбувся ІІІ традиційний шаховий онлайн-турнір «Chess spring 2021 Arena». У цих спортивних змаганнях взяли участь 29 осіб. Це на 7 учасників більше, ніж попереднього разу, що свідчить про популяризацію шахів серед студентів Тернопільського національного медичного університету. Упродовж 90 хвилин змагань було зіграно 127 партій та зроблено 7713 ходи. За кожну перемогу в шаховій партії учасник отримував 2 бали, за нічию – 1, за поразку – 0.

Місця переможців розподілились таким чином:

– перше місце посів Олександр Іванюк (ММ-507),

– друге місце –Якимчук Михайло (інтерн-стоматолог),

– третє місце вдалося здобути студенту другого курсу факультету іноземних студентів – Muhammad Talha (ІМ 230).

Вітаємо переможців турніру «Chess spring 2021 Arena». Нагородження цінними призами відбудеться після завершення карантину. А поки що бажаємо усім учасникам успіхів та наснаги в удосконаленні шахової майстерності.

265 29.05.2021

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України провело нараду з завідувачами кафедр фізичного виховання та головами спортивних клубів університетів на тему «Організації та проведення V Відкритої Універсіади Тернопільської міської територіальної громади у 2021 році та обговорення проєкту Регламенту XVI літньої Універсіади України». Нарада проводилась на базі інтернет платформі Zoom

Головним питанням наради було організація та проведення спортивно-масових заходів в рамках Відкритої Універсіади Тернополя. За підсумками роботи команди «вишів» надішлють свої пропозиції щодо видів спорту, місця проведення та можливих змін в умови допуску учасників.

Окрім обласних змагань, начальник відділення Олександр Бірюков ознайомив учасників наради з проєктами регламентів про проведення ІІІ зимової та  XVI літньої Універсіада України у 2021 році. В процесі роботи учасники домовились і надалі, в разі потреби, проводити наради в доступному в сьогоднішніх реаліях форматі на онлайн платформах та в найближчий час спільними зусиллями розпочати обласну Універсіаду. З деталями можна ознайомитися за посиланням:

http://sportgart.com.ua/index.php/43-vidbulas-narada-spetsialistiv-fizichnogo-vikhovannya-vishchoji-shkoli-ternopilskoji-oblasti