Тернопільський національний медичний університет імені
І.Я. Горбачевського
Зі спортом дружити - здоровими бути!

Змагальна діяльність

12 08.05.2023

З 25 по 27 квітня у ТНМУ імені І. Я. Горбачевського відбувся Кубок ректора з футболу 2023. Ініціатором турніру став Студентський парламент ТНМУ. У змаганнях взяли участь 8 команд зі всіх факультетів.

Призові місця розприділилися наступним чином:

1 місцеРеал МЕДрід – 4 курс (Бойко Мирон, Оверчук Владислав, Левицький Максим, Саніблідзе Віталій, Паславський Тарас, Макогін Павло, Пошелюжний Юрій).

2 місце – 6 курс (Савчук Андрій, Дичок Михайло, Столяр Владислав, Горішній Максим, Павлик Андрій, Шпенюк Юрій)

3 місце – Фізична терапія (Павлишин Мар‘ян, Січевський Володимир, Навізівський Дмитро, Баландюк Дмитро, Видойник Тарас, Сава Богдан, Юрченко Влад, Качка Дмитро).

4 місце – 5 курс

Найкращим гравцем турніру став учасник команди 6-го курсу –Андрій  Савчук.

 Футбольний змагання відбувалися на базі спортивного комплексу ТНМУ.

Окрему подяку висловлюємо товариству Червоного Хреста України за допомогу в організації медичного супроводу. А також дякуємо декану медичного факультету – професору Петру Григоровичу Лихацькому за урочисте нагородження переможців та теплі слова!

Хочемо зазначити, що це перший традиційний Кубок ректора з футболу серед студентів з 2020 р.

Організатори: Мехедок Олександр і Флінта Святослав, допомагали й інші учасники Студентського парламенту.

 

Інформацію надала Софія Берегуляк

Світлини Миколи Василечка

 

16 27.04.2023

22-23 квітня 2023 року в басейні КДЮСШ ім. Ю.Горайського у Тернополі відбувся відкритий благодійний турнір з плавання «OTTER PROJECT» на якому було зібрано 62 000 грн. на ЗСУ. На цих змаганнях команда Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського посіла 2 місце в естафетному плаванні 4 по 50 метрів вільним стилем (змішана) у категорії абсолют. У складі команди ТНМУ виступали студент 2 курсу Сергій Остроушко (ММ-205), студентка 1 курсу Уляна Побережник (ММ-107), лікар-інтерн Анастасія Барабаш (кафедра терапії і сімейної медицини факультету післядипломної освіти) Віктор Назарук (кафедра фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання). Успішно виступили спортсмени і у індивідуальних номерах програми, зокрема Уляна Побережник виборола 3 других місця на дистанціях 50 та 100 метрів брасом та 50 метрів на спині; Анастасія Барабаш 2 третіх місця на дистанціях 50 та 100 метрів брасом; Віктор Назарук 2 третіх місця на дистанціях 50 метрів вільним стилем та 50 метрів на спині та друге місце на дистанції 100 метрів на спині. Команда плавців ТНМУ висловлює щиру подяку організаторам змагань, тренеру КДЮСШ ім. Ю.Горайського майстру спорту з плавання Павлу Дзюбановському та його дружині Інні Анастасії Дзюбановській.

Інформацію підготував Віктор Назарук

           

     

22 27.04.2023

Шахи – це більше, ніж просто гра. Це інтелектуальний вид спорту, який є відмінним засобом розвитку розумових здібностей, креативності та стратегічного мислення. Популяризація шахів серед студентів є важливим кроком до підвищення рівня розвитку молоді та створення умов для їхнього успіху в майбутньому.

6 квітня 2023 року у Тернопільському національному університеті імені І.Горбачевського відбувся турнір з шахів, який організував Студентський парламент ТНМУ.

Взяти участь можна було за попередньою реєстрацією в онлайн-формі. Турнір тривав 4 години, учасники були надзвичайно захоплені грою. Взяли участь понад 50 студентів різних факультетів університету.

Перемогу здобули та були нагороджені медалями, грамотами та призами:

1 місце – Назарій Мельничук

2 місце – Антон Комар

3 місце – Abdul Moses

«Надзвичайно вразив чималий ажіотаж серед студентів і велика кількість зареєстрованих. Це підтверджує те, що проведення з турніру з шахів є дійсно цікавим дозвіллям для студентів», – поділився своїми враженнями один з організаторів турніру Святослав Флінта.

Голова Студентського парламенту ТНМУ Олександр Мехедок доповнив свого колегу: «Дякуємо усім учасникам змагань за активну участь. Сподіваюсь, що організація цього турніру залишила лише приємні враження для гравців і в подальшому вони будуть зацікавлені в  участі у подібних заходах».

Інформацію підготувала Софія Берегуляк.

Світлини надав Студентський парламент ТНМУ.

25 07.03.2023

15-16 лютого 2023 року у туристичному комплексі «Буковель» пройшов юніорський Чемпіонат України із двох дисциплін: паралельний слалом (PSL) та паралельний слалом-гігант (PGS). На цих змаганнях студентка 3 курсу ТНМУ кандидат в майстри спорту Наталя Федишин виборола почесне друге місце. Дівчина навчається на медичному факультеті, спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія». На змаганнях дівчина представляла СДЮСШОР «Екстрім» місто Тернопіль, а готувала Наталю до змагань старший тренер зі сноубордингу Наталя Пазунка. Це були останні змагання спортсменки у юніорський категорії, тому побажаємо дівчині успіхів у наступних змаганнях серед дорослих.

       

 

25 06.03.2023

Організація спортивних змагань в Тернопільському національному медичному університеті у доковідний період була дуже активною, але вимоги безпеки в час пандемії наклали свої обмеження. Сьогодні Студентський парламент ТНМУ поступово відновлює цю традицію. 16 лютого 2023 року відбувся турнір з настільного тенісу ТНМУ. Кожен бажаючий міг взяти участь, попередньо зареєструвавшись.

Студенти Тернопільського медуніверситету виборювали першість у спортзалі нашого вишу, що на вулиці Коцюбинського. Загалом взяло участь понад 40 майбутніх медиків.

У спортивній залі ТНМУ було «гаряче» від змагальних емоцій і водночас дуже затишно від дружної атмосфери. Азарт від участі у спортивному суперництві є одним з найкращих методів відпочинку. Було помітно, що студенти сумували за подібними заходами і один за одним.

Боротьба за перші місця була напруженою і завзятою. Перше місце виборов Владислав СьомкоПавло ТруфановКостянтин Каразія.

Переможці отримали призи, медалі і дипломи.

Турнір з настільного тенісу організували голова Студентського парламенту – Олександр Мехедок, голова сектору дозвілля – Святослав Флінта, а інші члени Студентського парламенту допомагали. Інформаційний супровід змагань забезпечувала Софія Берегуляк.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлина Миколи Василечка.

119 17.02.2022

8 лютого 2021 року після послаблення карантинних обмежень відбулося нагородження переможців традиційних шахових онлайн-турнірів Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського «ТНМУ Арена».

Привітав молодих людей та вручив нагороди ректор ТНМУ, професор Михайло Корда: «Бажаю вам нових перемог, гарних ігор і, головне, надіюся на те, що турнір і надалі буде об’єднувати наших шахістів. Я хочу, щоб наші студенти, юні таланти мали можливість постійно вдосконалювати свою гру та отримували задоволення від участі в шахових баталіях».

У онлайн-турнірі «ТНМУ АРЕНА», який відбувся 15 листопада 2020 року, переможцем змагань став Михайло Якимчук, інтерн-стоматолог, друге місце виборов Олександр Іванюк, студент п’ятого курсу медичного факультету, третє – Ібрахім Ібікунле, студент другого курсу факультету іноземних студентів.

11 квітня 2021 року в грі «Chess spring 2021 Arena» перше місце посів Олександр Іванюк (ММ-507), друге місце – Михайло Якимчук (інтерн-стоматолог), третє місце посів студент другого курсу факультету іноземних студентів – Muhammad Talha (ІМ 230).

За результатами онлайн-турніру «Chess winter 2021 Arena», який відбувся 2 грудня 2021року, призові місця отримали:

1 місце – Максим Дерлиця, студент другого курсу медичного факультету;

2 місце – Ibrahim Ibikunle, студент третього курсу факультету іноземних студентів,

3 місце виборов Shubham Samrat, студент першого курсу медичного факультету.

             

320 24.12.2021

18 грудня 2021 року у Польщі пройшов Чемпіонат Європи зі спортивно-бальних танців (IDSA EUROPEAN CHAMPIONSHIP). На цих змаганнях студентка Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського Юлія Зубніна разом зі своїм партнером Євгенієм Черватюком виборола перше місце у своїй віковій категорії Молодь 1 (10 танців). Дівчина навчається на медичному факультеті за спеціальністю «Медицина».

Слід зазначити що Юлія багаторазова чемпіонка та призерка як Всеукраїнських так і міжнародних змагань зі спортивно-бальних танців. Свою кар’єру Юлія розпочала у віці 6 років, а вже у 2020 році здобула високий титул Майстра спорту України зі спортивних танців. Дівчина тренується у клубі «Альянс» у подружжя Ігоря та Ольги Полигач.

 

              

156 11.10.2021

Нігерійський студентський союз Тернопільського національного медичного університету та Союз студентів Нігерії з Івано-Франківська упродовж тривалого часу тісно співпрацюють на рівні керівників обох громадських об’єднань, а також завжди підтримують міцні стосунки між всіма членами земляцтв. Час від часу вони відвідують обидва міста і організовують спільні заходи.

Завдяки цьому тісному співробітництву відбулася унікальна подія – футбольні змагання між командами Тернополя та Івано-Франківська.

Перший матч студенти зіграли на стадіоні на вулиці Білогірська, 50. Команда «Івано» прибула до Тернополя своїм транспортом, попередньо добре підготувавшись. Під час матчу було чимало емоцій і «гарячих» ігрових моментів. Цього дня змагання завершилися з рахунком 2:0 на користь тернопільської команди «Беркут».

Згодом Союз студентів Нігерії Тернопільського національного медичного університету та Національна спілка Гани студентів Тернополя організували спільний матч на честь цьогорічних випускників, який відбувся на тому ж ігровому полі.

Явка була великою, оскільки багато студентів хотіли подивитися матч між двома потужними футбольними командами африканського континенту. Гравці представляли дві країни – Гану та Нігерію. Кожен член команди максимально старався зробити ці змагання на високому рівні і подарувати глядачам незабутні емоції. Результат матчу – нічия – 1:1.

Випускники висловили щиру вдячність організаторам футбольних змагань за можливість востаннє вийти на ігрове поле, за можливість зберегти в своєму серці яскраві спогади і відчути себе частиною великої студентської родини.

 

               

649 22.09.2021

У спортивному корпусі Тернопільського національного медичного університету розташованому за адресою вул. Коцюбинського 2 триває набір в спортивні секції для студентів 1 та 2 курсу усіх факультетів.

Спортивні секції проводяться з таких видів масового спорту:

– Фітнес;

– Пілатес;

– Спортивні танці;

– Чирлідинг;

– Футзал;

– Волейбол;

– Баскетбол;

– Бадмінтон;

– Теніс;

– Настільний теніс;

– Армспорт

200 29.05.2021

1 квітня 2021 року відбувся ІІІ традиційний шаховий онлайн-турнір «Chess spring 2021 Arena». У цих спортивних змаганнях взяли участь 29 осіб. Це на 7 учасників більше, ніж попереднього разу, що свідчить про популяризацію шахів серед студентів Тернопільського національного медичного університету. Упродовж 90 хвилин змагань було зіграно 127 партій та зроблено 7713 ходи. За кожну перемогу в шаховій партії учасник отримував 2 бали, за нічию – 1, за поразку – 0.

Місця переможців розподілились таким чином:

– перше місце посів Олександр Іванюк (ММ-507),

– друге місце –Якимчук Михайло (інтерн-стоматолог),

– третє місце вдалося здобути студенту другого курсу факультету іноземних студентів – Muhammad Talha (ІМ 230).

Вітаємо переможців турніру «Chess spring 2021 Arena». Нагородження цінними призами відбудеться після завершення карантину. А поки що бажаємо усім учасникам успіхів та наснаги в удосконаленні шахової майстерності.