Тернопільський національний медичний університет імені
І.Я. Горбачевського
Зі спортом дружити - здоровими бути!

Студентські універсіади

17 08.05.2023

З 1 по 5 травня у Вінниці відбулися зональні змагання ХVIII літньої Універсіади України з жіночого футболу. У змаганнях взяли участь збірні студенток Вінницької, Львівської, Хмельницької та Тернопільської областей.

На цих змаганнях наш університет представляла студентка 2 курсу медичного факультету (ММ-205 групи) Валівко Тетяна.

Завдяки шаленій самовіддачі та вдалій організації гри команда Тернопільської області, за яку виступала наша студентка, зуміла вибороти путівку у фінальні змагання, які пройдуть з 22 по 26 травня у Вінниці.

Слід зазначити, що вже на цьому етапі змагань Тетяна здобула для нашого університету 27 залікових бали.

Студентка висловлює щиру подяку керівництву університету за сприяння та фінансування поїздки на турнір. Окрема подяка тренеру Володимиру Левчуку за можливість представити ТНМУ на Універсіаді. Безмежна вдячність ЗСУ за змогу брати участь у спортивних змаганнях.

17 08.05.2023

З 3 по 5 квітня в місті Луцьк на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки відбулася XVIII літня Універсіада України з дзюдо. У змаганнях взяли участь 163 спортсмени, які представляли 33 вищі навчальні заклади з 18 регіонів України. На цих змаганнях наш університет представляв студент 2 курсу медичного факультету (ММ – 210) кандидат в майстри спорту Лихолат Максим. Студент виборов 7 місце серед 23 учасників у своїй ваговій категорії і приніс нашому університету 21 заліковий бал. Під час запеклого поєдинку за призові місця наш студент поступився Чемпіону Кубка Європи. Слід відзначити, що Лихолат Максим призер міжнародних та всеукраїнських турнірів, бронзовий призер Чемпіонату України та ІІІ літньої Гімназіди України.

Студент висловлює щиру подяку керівництву університету за сприяння та фінансування поїздки на турнір. Окрема подяка тренеру за можливість представити ТНМУ на Універсіаді. Безмежна вдячність ЗСУ за змогу брати участь у спортивних змаганнях.

335 29.05.2021

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України провело нараду з завідувачами кафедр фізичного виховання та головами спортивних клубів університетів на тему «Організації та проведення V Відкритої Універсіади Тернопільської міської територіальної громади у 2021 році та обговорення проєкту Регламенту XVI літньої Універсіади України». Нарада проводилась на базі інтернет платформі Zoom

Головним питанням наради було організація та проведення спортивно-масових заходів в рамках Відкритої Універсіади Тернополя. За підсумками роботи команди «вишів» надішлють свої пропозиції щодо видів спорту, місця проведення та можливих змін в умови допуску учасників.

Окрім обласних змагань, начальник відділення Олександр Бірюков ознайомив учасників наради з проєктами регламентів про проведення ІІІ зимової та  XVI літньої Універсіада України у 2021 році. В процесі роботи учасники домовились і надалі, в разі потреби, проводити наради в доступному в сьогоднішніх реаліях форматі на онлайн платформах та в найближчий час спільними зусиллями розпочати обласну Універсіаду. З деталями можна ознайомитися за посиланням:

http://sportgart.com.ua/index.php/43-vidbulas-narada-spetsialistiv-fizichnogo-vikhovannya-vishchoji-shkoli-ternopilskoji-oblasti

834 06.11.2019

20 вересня 2019 року з нагоди Міжнародного дня студентського спорту студенти Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського підтримали всеукраїнських рух за здоровий спосіб життя і взяли участь у флешмобі з нагоди цього свята. Зокрема вони виконали під музичний супровід комплекс загальнорозвиваючих та спеціальних вправ, а після цього основну частину флешмобу – стрибки з напівприсяду «Jump Squats». Захід організовано силами кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання та пройшов в теплій, веселій та позитивній атмосфері.Зазначимо, що кожного року 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту.

936 16.05.2019

2-3 квітня 2019року в спортзалі Тернопільського національного економічного університету відбулися змагання з волейболу у рамках III Відкритої Універсіади Тернопільської територіальної громади управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України .

666 25.04.2018

У басейні спорткомплексу Тернопільського національного технічного університету «Політехнік» 3-4 квітня 2018 року відбулися змагання з плавання у рамках II Відкритої універсіади міста Тернополя управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
У цих змаганнях збірна команда Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського вперше виборола друге загальнокомандне місце серед шести команд вищих навчальних закладах Тернополя.

851 26.05.2017

Команда ТДМУ прийняла участь у Відкритій Універсіаді міста Тернополя зі спортивного туризму серед ВНЗ області.
19-20 травня 2017 року відбулися змагання спортивних студентських ігор ВНЗ І-IV рівнів акредитації зі спортивного туризму (вид пішохідний туризм). Учасники змагань змагалися по двох видах дистанцій: “Смуга перешкод командна” та “Особисто-командна смуга перешкод”.

732 24.04.2017

Студенти ТДМУ в трійці кращих шахістів міста

Ще одні змагання відбулися у рамках відкритої Універсіади, яку організовує управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Цього разу збірна команда Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського з шахів здобула бронзові медалі на турнірі, який проходив у шаховому клубі ТНЕУ.

781 24.04.2017

13 квітня 2017 р. у спорткомплексі «Політехнік» Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя відбулися змагання з армспорту. Змагання проходили у рамках відкритої Універсіади міста Тернополя управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

871 10.04.2017

4-5 квітня 2017 року у спорткомплексі Тернопільського національного технічного університету «Політехнік» відбулися змагання з плавання. Вони проходили у рамках відкритої Універсіади міста Тернополя управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.