Тернопільський національний медичний університет імені
І.Я. Горбачевського
Зі спортом дружити - здоровими бути!
989 05.05.2017
Кубок ректора ТДМУ з футбольного турніру здобула команда третього курсу медичного факультету

З ініціативи Студентського парламенту Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського у спорткомплексі вишу 20 квітня 2017 року відбулися фінальні баталії футбольного турніру кубку ректора ТДМУ, який був присвячений 60-річчю університету. До останніх хвилин футбольного турніру точилася боротьба за здобуття головної нагороди. Нагадаємо, що ініціатива проведення змагань з міні-футболу була започаткована студентами нашого університету минулого року.

Упродовж двох тижнів зала спортивного комплексу ТДМУ була наповнена захопленими підбадьорюваннями палких уболівальників, хвилюваннями організаторів і неприхованими емоціями гравців. Зазначимо, що вирішальні матчі були надзвичайно інтенсивними. У фіналі після напруженої гри та серії післяматчевих пенальті перемогу здобула команда медичного факультету третього курсу. Другу позицію посіли представники шостого курсу медичного факультету. Третю сходинку у гідному поєдинку вибороли студенти третього стоматологічного факультету. Кращим гравцем цьогорічного турніру став студент шостого курсу медичного факультету Богдан Лящук.
Загалом у змаганнях взяло участь 24 команди, з яких шість представив медичний факультет, п’ять – стоматологічний, по одній – фармацевтичний, НТН (медичний), НТН (стоматологічний), спеціальність «Здоров’я людини», викладачі. Активно долучилися до турніру іноземні студенти, які сформували вісім команд (шість команд представників спеціальності «Лікувальна справа» і дві – спеціальності «Стоматологія»).
Після завершення фінальних ігор відбулося нагородження переможців. Ректор ТДМУ, професор Михайло Корда подякував організаторам турніру за це спортивне дійство, яке занурило студентську молодь у атмосферу футболу. Михайло Михайлович висловив сподівання, що традиція проведення таких змагань матиме тривалу історію в нашому університеті, а студенти дедалі більше будуть приділяти уваги заняттям спортом.
Очільник вишу також вручив подяки представникам молодіжного крила Всеукраїнської ради реанімації та екстреної медичної допомоги, які упродовж всіх днів змагань надавали першу допомогу спортсменам.
«Висловлюємо щиру вдячність адміністрації університету за сприяння у проведенні турніру, усім командам, що взяли активну участь у змаганнях, молодіжному осередку Всеукраїнської ради реанімації за якісне надання медичної допомоги. Приємно вражені бажанням студентів доводити свою першість під час подібних турнірів. Це допомагає урізноманітнити навчальний процес і дозвілля», – зазначив представник оргкомітету Іван Калька.
До складу оргкомітету турніру також увійшов студент ТДМУ Михайло Сас. Дякуємо цим двом хлопцям за їхні організаторські вміння і бажання розвивати спортивну активність у нашому університеті.
Фотоальбом зі змагань на Кубок ректора ТДМУ з міні-футболу можна переглянути тут: